Plugins - Social Media Share Buttons &amp - en to hu translation catalogue (505 entries)

en: %1$sNew:%2$s The Premium Plugin also allows you to define the vertical distance between the icons (and set this differently for mobile vs. desktop): %3$sGo premium now%4$s or learn more.%5$s
hu: %1$s Új:%2$s A Prémium bővítmény lehetővé teszi az ikonok közötti függőleges távolság meghatározását (és ez másképp beállítható mobilon vs. asztali gépen): %3$sVálj prémiumossá most%4$s vagy tudj meg többet. %5$s

en: (Drag &amp; Drop)
hu: (Húzd &amp; Engedd el)

en: It depends:
hu: Attól függ:

en: %1$sNew:%2$s We also added a Linkedin share-icon in the Premium Plugin. %3$sGo premium now%4$s or learn more.%5$s
hu: %1$s Új:%2$s A Prémium bővítményhez egy Linkedin megosztási ikont is hozzáadtunk. %3$sVálj prémiumossá most%4$s vagy tudj meg többet. %5$s

en: Click will establish a connection to Sellcodes.com
hu: Kattintással kapcsolódni fog a Sellcodes.com-hoz

en: How do you want to pay?
hu: Hogyan akarsz fizetni?

en: I'm done!
hu: Kész vagyok!

en: Share
hu: Megosztás

en: 2. Upload the icon into the media gallery
hu: 2. Töltsd fel az ikont a média galériába

en:  below
hu:  alább

en: Upload
hu: Feltöltés

en: 1. Click ons
hu: 1. Rákattintás

en: Here you can upload custom icons which perform the same actions as the standard icons.
hu: Itt fel tudsz tölteni egyedi ikonokat, amelyek ugyanolyan műveleteket végeznek, mint az alapértelmezett ikonok.

en: Upload custom icons
hu: Tölts fel egyedi ikonokat

en: Don’t review and exit
hu: Ne nézd át és lépj ki

en: You’re a toughie. Last try: As a minimum, could you please review this plugin (with 5 stars)? It only takes a minute. Thank you!
hu: Kemény dió vagy. Utolsó próbálkozás: Kérlek, legalább értékelnéd ezt a bővítményt (5 csillaggal)? Csak egy percedbe kerül. Köszönjük!

en: Don’t activate link
hu: Ne kapcsold be a linket

en: Ok, activate link
hu: Oké, kapcsold be a linket

en: Ok, fine, however for using this plugin for FREE, please support us by activating a link back to our site:
hu: Oké, rendben, viszont mivel INGYEN használod ezt a bővítményt, kérlek támogass minket azzal, hogy aktiválod a linket vissza az oldalunkra:

en: Deactivate it
hu: Kapcsold ki

en: I want to see how it works
hu: Látni akarom, hogyan működik

en: Ok, keep it active for the time being,
hu: Oké, egyelőre hagyd bekapcsolva,

en: Move over the LinkedIn-icon…
hu: Helyezd át a LinkedIn-ikont...

en: Move over the Pinterest-icon…
hu: Helyezd át a Pinterest-ikont...

en: Move over the YouTube-icon…
hu: Helyezd át a Youtube-ikont...

en: Move over the Twiiter-icon…
hu: Helyezd át a Twitter-ikont...

en: Move over the Facebook-icon…
hu: Helyezd át a Facebook-ikont...

en: Insert into post
hu: Szúrd be a bejegyzésbe

en: 3. Click on
hu: 3. Kattints rá

en: 2. Upload the icon into the media gallery!
hu: 2. Töltsd fel az ikont a média galériába!

en:  below
hu:  alább

en: Upload
hu: Feltöltés

en: 1. Click on
hu: 1. Kattints rá

en: Steps:
hu: Lépések:

en: Privacy Policy
hu: Adatvédelmi Irányelvek

en: We will treat your data (and your subscribers’ data!) highly confidentially, see our
hu: Az adataidat (és a feliratkozóid adatait!) nagy megbízhatósággal fogjuk kezelni, lásd a

en: follow.it
hu: kövesd.it

en: This will create your FREE acccount on
hu: Ez létrehozza az INGYENES fiókod a

en: Give me access!
hu: Adj nekem hozzáférést!

en: Enter the email you want to use
hu: Add meg a használni kívánt e-mailt

en: Round icons
hu: Kerek ikonok

en: For which icons do you want to show the counts?
hu: Melyik ikonoknál szeretnéd megjeleníteni a számolást?

en:  We cannot track this. So enter the figure here:
hu:  Nem tudjuk ezt lekövetni. Tehát add meg a számot itt:

en: Copy the access token, paste it into the plugin and click on “Save”.
hu: Másold a hozzáférési tokent, illeszd be a bővítménybe, és kattints a "Mentés"-re.

en: Authorize your app to access your account info by clicking the “Authorize” button'.
hu: Engedélyezd az alkalmazásnak, hogy hozzáférjen a fiókadataidhoz az "Engedélyezés" gombra kattintva.

en: Copy the “Client id” and “Redirect url” you entered into the plugin. Also enter your Instagram User name. After that click on the “Generate token” button.
hu: Másold a pluginba bevitt "Ügyfélazonosítót" és "Url átirányítását". Add meg Instagram-felhasználóneved is. Ezután kattints a "Token létrehozása" gombra.

en: Then click on “Register” button.
hu: Majd kattints a "Regisztrálás" gombra.

en: Fill out the form and make sure that the “Redirect url” is valid and uncheck the “Disable Implicit oAuth” under the security tab.
hu: Töltsd ki az űrlapot, és győződj meg arról, hogy az "Átirányítás url" érvényes, és töröld a jelet az "Implicit oAuth Letiltása" a biztonsági lap alatt.

en: Login and then click on “Register Your Application” to get to the “Manage Clients” section. On there click on the “Register a new client” button
hu: Jelentkezz be, majd kattints a "Regisztráld az Alkalmazásod" gombra, hogy eljuss az "Ügyfelek kezelése" szakaszhoz. Ott kattints az "Új ügyfél regisztrálása" gombra

en: Go to
hu: Menj a

en: To complete the process please follow these steps:
hu: Ahhoz, hogy befejezd a folyamatot, kérlek kövesd az alábbi lépéseket:

en: Enter Instagram Token:
hu: Add meg az Instagram Tokent:

en: For generate your app token you need to enter your "Client Id" and "Redirect Url".%1sGenerate Token%2s
hu: Az alkalmazásod tokenjének létrehozásához meg kell add az "Ügyfélazonosítót" és az "Url átirányítását". %1s Token létrehozása%2s

en: Enter Instagram Redirect Url:
hu: Add meg az Instagram Átirányítási Url-t:

en: Enter Instagram Client Id:
hu: Add meg az Instagram Ügyfélazonosítót:

en: Enter Instagram User name:
hu: Add meg az Instagram Felhasználónevet:

en: Retrieve the number of Instagram followers
hu: Nyerd vissza az Instagram követők számát

en: Retrieve the number of Pins
hu: Nyerd vissza a Pin-ek számát

en: Enter Youtube Channel Id:
hu: Add meg a Youtube Csatorna Azonosítóját:

en: Enter Youtube User name:
hu: Add meg a Youtube Felhasználónevet:

en: Retrieve the number of Subscribers
hu: Nyerd vissza a Feliratkozók számát

en: 5: Then click on "Test OAuth" at the top right and you will see the 4 token key
hu: 5: Majd kattints az "OAuth Tesztelése" gombra a jobb oldalon felül, és látni fogod a 4 tokenes kulcsot

en: 4: Go to "Keys and Access Tokens" tab and click on "Generate Token" in the "Token actions" section at the bottom
hu: 4: Menj a "Kulcsok és Hozzáférési Tokenek" lapra és kattints a "Token Létrehozása" gombra a "Token műveletek" szakasz alján

en: 3: Enter a random Name , Descriptions and Website URL
hu: 3. Adj meg egy random Nevet, Leírásokat és Honlap URL-t

en: 2: Click on "Create new app"
hu: 2. Kattints az "Új app létrehozása" gombra

en: 1: Go to
hu: 1: Menj a

en: To get this information:
hu: Ahhoz, hogy megkapd ezt az információt:

en:  in Twitter settings under question number 2.
hu:  a Twitter beállításaiban a 2. kérdés alatt.

en: Follow me on Twitter:"
hu: Kövess Twitteren:"

en: for
hu: ahhoz

en: Username
hu: Felhasználónév

en:  Please make sure you have entered the
hu:  Kérlek győződj meg arról, hogy megadtad a

en: Enter Access Token Secret:
hu: Add meg a Hozzáférési Token Titkot:

en: Enter Access Token:
hu: Add meg a Hozzáférési Tokent:

en: Enter Consumer Secret:
hu: Add meg a Fogyasztó Titkot:

en: Enter Consumer Key:
hu: Add meg a Fogyasztó Kulcsot:

en: %1$sNote:%2$s This plugin uses %3$sone%4$s API shared by all users of this plugin. There is a limit (set by Facebook) how often this API can get the counts per day, so it may happen that it returns “0 counts”later in the day.%5$sTherefore we implemented a solution as part of our Premium Plugin where you can %6$seasily%7$s set up your own API in a few steps, which will fix this problem.%8$s or learn more.%9$s
hu: %1$s Megjegyzés:%2$s Ez a plugin %3$segy %4$s API-t használ, amelyet a plugin összes felhasználója megosztott. Van egy korlát (a Facebook által meghatározott), hogy ez az API milyen gyakran kaphatja meg a napi számlálásokat, így előfordulhat, hogy a nap későbbi részében "0 számlálást" ad vissza. %5$s Ezért a Premium Bővítmény részeként olyan megoldást vezettünk be, ahol %6$s%7$s néhány lépésben beállíthatja saját API-ját, amely megoldja ezt a problémát. %8$s vagy tudjon meg többet. %9$s

en: -tab on your facebook page)
hu: -lap a facebook oldaladon)

en: About
hu: Erről

en: (You'll find it at the bottom of the
hu: (Megtalálod ennek az alján

en: of your Facebook page
hu: a Facebook oldalad

en: Retrieve the number of likes
hu: Szerezd vissza a lájkok számát

en: of your blog
hu: a blogod

en: Enter the figure manually:
hu: Add meg a számot manuálisan:

en: Retrieve the number of subscribers automatically
hu: Az előfizetők számának automatikus lekérése

en: We cannot track this. So enter the figure here:
hu: Nem tudjuk ezt lekövetni. Tehát add meg a számot itt:

en: Please specify which counts should be shown:
hu: Kérlek pontosítsd, hogy melyik számlálás legyen megjelenítve:

en: Dismiss
hu: Elutasítás

en: %1sImportant:%2sYour website used to be on http (before you enabled an SSL certificate to switch to https). We found share counts for your URLs on http which usually get lost
                                after switch to https (because Facebook etc. provide the counts per url, and an url on https is a different url then one on http).%3s We found a solution for that%4s so that your share counts on http and https will
                                be aggregated and your full number of share counts is restored. It is implemented in the Premium Plugin - %5sGet it now.%6s
hu: %1s Fontos:%2sA webhelyed korábban a http-n volt (mielőtt engedélyezted volna az SSL tanúsítvány https-re való váltását). Találtunk megosztási számlálésokat az URL-jeidhez a http-n, amelyek általában elvesznek
                                a https-re való váltás után (mert a Facebook stb. adja meg a számokat url-enként, és a https url-je egy másik url, mint a http-n). %3s Erre találtunk megoldást%4s hogy a részvényed számítson a http-n és a http-k
                                összesíthetők lesznek, és a teljes részvényszám helyreáll. Ez hajtja végre a Premium Bővítmény - %5sSzerezd meg most. %6s

en: Enough waffling. So do you want to display counts?
hu: Elég a tétovázásból. Szóval meg akarod jeleníteni a számlálásokat?

en: Of course, if you start at 0, you shoot yourself in the foot with that. So we suggest that you only turn this feature on once you have a good number of followers/likes/shares (min. of 20 – no worries if it’s not too many, it should just not be 0). %1sNew:%2s In the Premium Plugin you can define a threshold (min. number of counts) when it will automatically switch to showing the counts. %3sGo Premium%4s
hu: Persze, ha 0-val kezded, azzal lábon lövöd magad. Tehát azt javasoljuk, hogy csak akkor kapcsold be ezt a funkciót, ha jó számú követőd / kedvelésed / megosztásod van (min. 20 - ne aggódj, ha nem túl sok, csak 0 ne legyen). %1s Új:%2s A Prémium Bővítményben meghatározhat egy küszöbértéket (min. darabszám), amikor automatikusan átvált a számlálás megjelenítésére. %3s Válj Prémiumossá%4s

en: Therefore, you can select to display the count next to your main icons, which will look like this (example for round icons):
hu: Ezért kiválaszthatja, hogy megjelenítse a számolást a fő ikonok mellett, amelyek így fognak kinézni (például a kerek ikonok esetében):

en: It’s a psychological fact that people like to follow other people (as explained well in Robert Cialdini’s book “%1sInfluence%2s”), so when they see that your site has already a good number of Facebook likes, it’s more likely that they will subscribe/like/share your site than if it had 0.
hu: Ez egy pszichológiai tény, hogy az emberek szeretnek követni más embereket (amint azt Robert Cialdini "%1sInfluence%2s" című könyvében jól elmagyarázta), így amikor látják, hogy webhelyednek már jó néhány Facebook-kedvelése van, valószínűbb, hogy feliratkoznak / kedvelik / megosztják webhelyed, mintha 0 lenne.

en: Every time user scrolls to the end of the page
hu: Minden alkalommal, amikor a felhasználó legörget az oldal aljára

en: Update: if you want many more features for your pop-ups, have a look at %1s MyPopUps. %2s
hu: Frissítés: ha sokkal több funkciót szeretnél az előugró ablakaidhoz, tekintsd meg az %1s AzÉnPopUpjaim-ot. %2s

en: seconds after the user arrived on the site
hu: másodpercekkel azután, hogy a felhasználó megérkezett a honlapra

en: Once
hu: Egyszer

en: When shall the pop-up be shown?
hu: Mikor jelenjen meg a felugró ablak?

en: Please hold the CTRL key to select multiple pages.
hu: Kérlek tartsd lenyomva a CTRL gombot, hogy több oldalt kiválassz.

en: On some pages
hu: Egy pár oldalon

en: On all pages
hu: Az összes oldalon

en: Nowhere
hu: Sehol

en: Where shall the pop-up be shown?
hu: Hol jelenjen meg a felugró ablak?

en: In the Premium Plugin you can choose to display the text on the pop-up in a font already present in your theme
hu: A Prémium Bővítményben kiválaszthatod, hogy a felugró szöveg jelenjen meg a sablonban már jelen lévő betűtípusban

en: Off
hu: Kikapcsol

en: On
hu: Bekapcsol

en: Shadow:
hu: Árnyék:

en: Border
hu: Keret

en: Border Color:
hu: Keret Színe:

en: Color:
hu: Szín:

en: Background
hu: Háttér

en: Icon Box Layout
hu: Ikon Doboz Elrendezése

en: Text Options
hu: Szöveg Opciók

en:  Design
hu:  Tervezés

en: Text
hu: Szöveg

en: Enjoy this site? Please follow and like us!
hu: Tetszik ez a honlap? Kérlek kövess és lájkolj minket!

en: You can increase the chances that people share or follow you by displaying a pop-up asking them to. You can define the design and layout below:
hu: Növelheted az esélyét annak, hogy az emberek kövessenek vagy lájkoljanak azzal, hogy egy felugró ablakkal erre kéred őket. Meghatározhatod a tervezést és az elrendezést alább:

en: Share the premium plugin and earn 40% of the purchase price!
hu: Oszd meg a prémium bővítményt és keresd meg a vételár 40%-át!

en: Just de-activate it
hu: Csak kapcsold ki

en: Cool - if it was a reason we colud learn from, please let us know in the Support Forum.
hu: Szuper - ha volt valami ok, amiből tanulhatnánk, kérlek írd meg a Support Fórumban.

en: De-activate plugin now
hu: Kapcsold ki a bővítményt most

en: Thumbs up to that one!
hu: Az rendben van!

en: premium version
hu: prémium verzió

en: I got the
hu: Megvan a

en: If you‘re not a Wordpress user yet, please sign up – it‘s quick! Once logged in you‘ll see a section at the bottom where you can ask your question.
hu: Ha még nem vagy WordPress felhasználó, kérlek regisztrálj – gyorsan megy! Amint bejelentkezel, látni fogsz egy részleget az alján, ahol felteheted a kérdésed.

en: Go to Support Forum >
hu: Menj a Support Fórumba >

en: so that we can fix it. We‘ll respond quickly!
hu: azért, hogy helyre tudjuk hozni. Gyorsan fogunk válaszolni!

en: let us know in the Support Forum what didn't work,
hu: mondd el nekünk a Support Fórumban, mi nem működött,

en: doesn't work for me
hu: nem működik nekem

en: The plugin
hu: A bővítmény

en: No, don't worry, there was a different reason, I want to de-activate it
hu: Nem, ne aggódj, más ok volt rá, ki akarom kapcsolni

en: Go to Support Forum>
hu: Menj a Support Fórumba >

en: so that we can fix it. We‘ll respond quickly!
hu: azért, hogy helyre tudjuk hozni. Gyorsan fogunk válaszolni!

en: let us know in the Support Forum what was the issue,
hu: mondd el nekünk a Support Fórumban, mi volt a probléma,

en: PLEASE
hu: KÉRLEK

en: Oh! You don\'t like our plugin?
hu: Ó! Nem tetszik a bővítményünk?

en: Check the Theme
hu: Nézd meg a Sablont

en: selections
hu: kiválasztások

en: Save All Settings
hu: Az Összes Beállítás Mentése

en: increases sign ups
hu: növeld a feliratkozásokat

en: Do you want to show a subscription form (
hu: Meg akarsz jeleníteni egy feliratkozási űrlapot (

en: Do you want to display a pop-up, asking people to subscribe?
hu: Meg akarsz jeleníteni egy felugró ablakot, amelyik kéri az embereket, hogy feliratkozzanak?

en: Any other wishes for your main icons?
hu: Egyéb kívánság a fő ikonjaidhoz?

en: Do you want to display 'counts' next to your icons?
hu: Meg akarod jeleníteni a 'számlálásokat' az ikonjaid mellett?

en: animation do you want to give your icons?
hu: animációt akarsz hozzáadni az ikonjaidhoz?

en: What design
hu: Milyen tervezés

en: Where shall they be displayed?
hu: Hol legyenek megjelenítve?

en: What do you want the icons to do?
hu: Mit akarsz, hogy az ikonjaid végezzenek?

en: Which icons do you want to show on your site?
hu: Melyik ikonokat szeretnéd mejeleníteni a honlapodon?

en: Trouble logging in there?
hu: Nem sikerül oda bejelentkezni?

en: Learn more
hu: Tudj meg többet

en: Go Premium
hu: Válj prémiumossá

en: We found errors in your javascript which may cause the plugin to not work properly. Please fix the error:
hu: Hibákat találtunk a javascriptedben, amelyek miatt a bővítményed lehet, hogy nem fog megfelelően működni. Kérlek javítsd ki a hibát:

en:  or write to us at
hu:  vagy írj nekünk

en: Please visit us at
hu: Kérlek látogass meg minket

en: More platforms
hu: Több felület

en: Friendly support
hu: Barátságos támogatás

en: Faster loading
hu: Gyorsabb betöltés

en: Mobile optimization
hu: Mobil optimalizálás

en: Better icon placement
hu: Jobb ikon elhelyezés

en: Themed icons
hu: Sablon ikonok

en: More icon designs
hu: Több ikon tervezés

en: More Likes & Shares
hu: Több Lájk & Megosztás

en: On your Woocommerce product pages
hu: A Woocommerce termékoldaladon

en: Premium feature
hu: Prémium funkció

en: Please select one or multiple placement options:
hu: Kérlek válassz ki egy vagy több elhelyezési opciót:

en: Need icons for another theme? Let us know in the %1$sSupport Forum%2$s.
hu: Szükésged van ikonokra egy másik sablonhoz? Tudasd velünk a %1$sSupport Fórumban%2$s.

en: %1$sLet us create icons matching your site perfectly (both in terms of colors and shape). %2$sLearn more.%3$s
hu: %1$sHadd készítsünk olyan ikonokat, amelyek tökéletesen találnak a honlapodhoz (mind szín és alak tekintetében). %2$sTudj meg többet.%3$s

en:  Tailored -
hu:  Szabott -

en: Upload any icons you want.
hu: Tölts fel bármilyen ikont, amilyent szeretnél.

en: Custom Icons -
hu: Egyedi Ikonok -

en: Custom Icons
hu: Egyedi Ikonok

en: (for dark backgrounds)
hu: (sötét hátterekhez)

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Shaded Light
hu: Árnyékolt Világos

en: Shaded Dark
hu: Árnyékolt Sötét

en: Silver
hu: Ezüst

en: Black
hu: Fekete

en: Glossy
hu: Fényes

en: Crystal
hu: Kristály

en: Orange
hu: Narancssárga

en: Splash
hu: Spriccolás

en: Chrome Grey
hu: Króm Szürke

en: Chrome Blue
hu: Króm Kék

en: Cubes
hu: Kockák

en: Cute
hu: Cuki

en: Thin
hu: Vékony

en: (Premium)
hu: (Prémium)

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Theme options
hu: Sablon opciók

en: The icons have been compressed by %1sShortpixel.com%2s for faster loading of your site. Thank you Shortpixel!
hu: Az ikonok a %1sShortpixel.com%2s által lettek összetömörítve, hogy a honlapod gyorsabban töltődjön. Köszönjük, Shortpixel!

en: in an unintrusive manner
hu: egy nem tolakodó módon

en: make your visitors aware of your icons
hu: hívd fel a látogatóid figyelmét az ikonokra

en: A smart automatic animation can
hu: Egy okos automatikus animáció tud

en: more “credit”
hu: több "kredit"

en: and gives your site
hu: és ad a honlapodnak

en: more professional
hu: szakmaibb

en: It comes across as
hu: Úgy tűnik, hogy

en: Left aligned
hu: Balra igazított

en: Text on icons:
hu: Szöveg az ikonokon:

en: Margins:
hu: Szegélyek:

en: Margin between icons:
hu: Szegély az ikonok között:

en: Gradient
hu: Átmenet

en: Flat
hu: Lapos

en: Style:
hu: Stílus:

en: with border radius
hu: keret sugárral

en: Sharp
hu: Éles

en: Round
hu: Kerek

en: Edges:
hu: Szélek:

en: Fully responsive
hu: Teljesen reszponszív

en: Fixed icon width
hu: Rögzített ikon szélesség

en: Icons width:
hu: Ikon szélesség:

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: Small
hu: Kicsi

en: Icons size:
hu: Ikon méret:

en: Design options
hu: Tervezési opciók

en: Alignment of share icons:
hu: A megosztási ikonok igazítása:

en: %1sNew: %2s In the Premium Plugin you can choose to display the text before
                            the sharing icons in a font of your choice. You can also define the %3s font
                            size, type , and the margins below/above the icons.%4s %5s  Check
                            it out.%6s
hu: %1sÚj: %2sA Prémium Bővítményben kiválaszthatod, hogy a szöveg legyen megjelenítve
                            a megosztási ikonok előtt az általad választott betűtípussal. Megtervezheted a %3s betűtípust
                            méretet, típust és a szegélyt az ikonok fölött/alatt.%4s %5s  Nézd
                            meg.%6s

en: Text to appear before the sharing icons:
hu: A szöveg, ami megjelenik az ikonok megosztása előtt:

en: Options:
hu: Opciók:

en: 3. The Tweet-button allows quick tweeting of your article
hu: 3. A Tweet-gomb lehetővé teszi a cikked gyors tweetelését

en: 2. Facebook is No.1 in «liking», so it’s a must have
hu: 2. A Facebook az 1. számú a «lájkok» alapján, szóval kötelező

en: 1. The follow-icon ensures that your visitors subscribe to your newsletter
hu: 1. A követés-ikon biztosítja, hogy a látogatóid feliratkoznak a hírleveledre

en: Those are usually all you need:
hu: Általában ez az összes, amire szükséged van:

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Define URL*
hu: URL meghatározása*

en: Select Icons
hu: Válaszd ki az ikonokat

en: These are responsive & independent from the icons you selected elsewhere in the plugin.
hu: Ezek reszponszívak & önállóak az ikonoktól, amelyeket máshol választottál ki a bővítményben.

en: Display the icons I selected above
hu: Ikonok megjelenítése, amelyeket fennebb választottam

en: Original icons
hu: Eredeti ikonok

en: Responsive icons
hu: Reszponszív ikonok

en: Here you have two options:
hu: Itt két opciód van:

en: Close window
hu: Zárd be az ablakot

en: We‘ll get back to you ASAP.
hu: Visszatérünk hozzád minél előbb.

en: Thank you!
hu: Köszönjük!

en: Your email:
hu: Az e-mail-ed:

en: Your question:
hu: A kérdésed:

en: quickly!
hu: gyorsan!

en: We‘ll respond
hu: Válaszolni fogunk

en: Click here
hu: Kattints ide

en: Support Forum
hu: Támogatási Fórum

en: Please ask your question in the...
hu: Kérlek, tedd fel a kérdéseid a...

en: (for the Premium plugin)
hu: (a Prémium bővítményhez)

en: Pre-sales question
hu: Elővételi kérdés

en: (for the free plugin)
hu: (az ingyenes bővítményhez)

en: Technical question
hu: Gyakorlati kérdés

en: we'll still respond quickly
hu: még mindig gyorsan fogunk válaszolni

en: No chat agent are available, However
hu: Nincs elérhető chat ügynök, Viszont

en: Show more useful tips for more sharing & traffic?
hu: Jeleníts meg több tippet a több megosztás és forgalom érdekében?

en: Tips
hu: Tippek

en: Suppress error messages?
hu: Hibaüzenetek elnyomása?

en: Error reporting
hu: Hiba a jelentésben

en: Email:
hu: E-mail:

en: If you’ve given your icon only one function (i.e. no pop-up where user can perform different actions) then you can define here what text will be displayed if a user moves his mouse over the icon:
hu: Ha az ikonodnak csak egy funkciót adtál (pl. ne ugorjon fel az ablak, ahol a felhasználó különböző műveleteket hajt végre), akkor itt meghatározhatod a megjelenített szöveget, ha a felhasználó mozgatja az egerét az ikon fölött:

en: Mouseover text
hu: Egér fölötti szöveg

en: Hide section for all
hu: Rejtsd el a részleget mindennél

en: Post
hu: Bejegyzés

en: Page
hu: Oldal

en: On the pages where you edit your posts/pages, you’ll see a (new) section where you can define which pictures & text should be shared. This extra section is displayed on the following:
hu: Az oldalakon, ahol szerkeszted a bejegyzéseid/oldalaid, látni fogsz egy (új) részleget, ahol meghatározhatod melyik képek & szöveg kellene legyen megosztva. Ez az extra részleg a következőn van megjelenítve:

en: Sharing texts & pictures?
hu: Szövegek & képek megosztása?

en: This is not to be confused with making the icons permanently placed in the same position, which is possible in the %1$s Premium Plugin.%2$s
hu: Ezt ne téveszd össze az ikonok maradandó elhelyezésével ugyanabban a helyzetben, amely lehetséges a %1$s Prémium Bővítményben.%2$s

en: If you select «Yes» here, then the icons which you placed via %1$swidget%2$s or %3$sshortcode%4$s will still be visible on the screen as user scrolls down your page, i.e. they will stick at the top.
hu: Ha itt az «Igen»-t választod, akkor az ikonok, amelyeket a %1$swidget%2$s vagy a %3$sshortcode%4$s által elhelyeztél, még mindig láthatóak lesznek a képernyőn, ahogy a felhasználó legörget az oldaladon, pl. megmaradnak a tetején.

en: Make icons stick?
hu: Legyenek az ikonok hozzátapadva?

en: Sticky icons
hu: Tapadós ikonok

en: If a user clicks on your icons, do you want to open the page in a new window?
hu: Ha egy felhasználó rákattint az ikonjaidra, meg akarod nyitni az oldalt egy új ablakban?

en: New window
hu: Új ablak

en: (with respect to icons in the first row; only relevant if your icons show in two or more rows)
hu: (az első sorban levő ikonokra való tisztelettel; csak akkor releváns, ha az ikonjaid két vagy több sorban vannak megjelenítve)

en: Alignment of icons In the second row:
hu: Ikonok Irányítása a második sorban:

en: Alignment of icons if placed via shortcode:
hu: Ikonok Irányítása a shortcode által:

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Alignment of icons within a widget:
hu: Ikonok Irányítása egy widget-en belül:

en: define this
hu: határozd meg ezt

en: Leave empty if you don't want to
hu: Hagyd üresen, ha nem akarod, hogy

en: Icons per row:
hu: Ikonok per sor:

en: Alignments
hu: Irányítások

en: Spacing between icons:
hu: Ikonok közötti távolság:

en:  tall
hu:  magas

en: pixels wide
hu: képpont szélesség

en: Size:
hu: Méret:

en: Size &amp; spacing of your icons
hu: Méret &amp; az ikonjaid távolsága

en: Order of your icons
hu: Az ikonjaid sorrendje

en: View more
hu: Láss többet

en: seconds
hu: másodpercek

en: Every
hu: Minden

en: When the site is first loaded
hu: Amikor az oldal először betöltődik

en: Shuffle them automatically
hu: Automatikusan öszzekeveri őket

en: Above options are available in the
hu: A fennebbi opciók elérhetőek a

en: Flip
hu: Megfordít

en: No effect
hu: Semmi hatás

en: Transition effect to those icons
hu: Átmeneti hatás azokra az ikonokra

en: Show other icons on mouse-over (Only applied for Desktop Icons)
hu: Jeleníts meg más egér fölötti ikonokat (csak Asztali Ikonokra érvényes)

en: Greyed-out options are available in the
hu: Kiszürkített opciók elérhetőek a

en: (Icons turn from full color to shadow)
hu: (Ikonok teljes színből árnyékká válnak)

en: Fade Out
hu: Elhalványul kifele

en: (Both fade in and scale effects)
hu: (Mindkettő elhalványul és skála hatások)

en: (Icons become bigger)
hu: (Az ikonok nagyobbak lesznek)

en: Scale
hu: Skála

en: (Icons turn from shadow to full color)
hu: (Az ikonok árnyékból teljes színné válnak)

en: Fade In
hu: Elhalványul befele

en: Same-icon effects
hu: Ugyanolyan ikon hatás

en: Mouse-Over effects
hu: Egér fölötti hatás

en: Animate them
hu: Animáld meg őket

en: Want to disable the floating icons on mobile?
hu: Le akarod tiltani a lebegő ikonokat mobiltelefonon?

en: Right:
hu: Jobb:

en: Left:
hu: Bal:

en: Bottom:
hu: Alul:

en: Pixels
hu: Képpontok

en: Top:
hu: Felül:

en: Margin From:
hu: Szegély Innen:

en: Bottom right
hu: Jobb alsó

en: Center bottom
hu: Közép alsó

en: Bottom left
hu: Bal alsó

en: Center right
hu: Jobb közép

en: Center left
hu: Bal közép

en: Top right
hu: Jobb felső

en: Center top
hu: Közép felső

en: Top left
hu: Bal felső

en: Define the location:
hu: Határozd meg a helyszínt:

en: Floating over your website's pages
hu: A honlapod oldalai felett lebegve

en: Go to the
hu: Menj a

en: Show them via a widget
hu: Jelenítsd meg őket a widget által

en: Show icons after posts
hu: Jelenítsd meg az ikonokat a bejegyzések után

en:  where - as part of our service - we can place the icons for you, making theme adjustments
    					where needed. This ensures the perfect appearance (on all devices) for your icons.
hu:  ahol - a szolgáltatásunk részeként - elhelyezhetjük számodra az ikonokat, sablonszabályozásokat végrehajtva
    					ahol szükség van rá. Ez biztosítja a tökéletes kinézetet (az összes készüléken) az ikonjaid számára.

en: Premium plugin
hu: Prémium bővítmény

en: You can try via shortcode (see above), however if you don't want any hassle, check out our
hu: Megpróbálhatod shortcode által (lásd fennebb), viszont, ha nem akarsz szóváltást, nézd meg a

en: In your theme's header
hu: A sablonod fejlécébe

en: Or, place the icons directly into our (theme) codes by using
hu: Vagy, helyezd el az ikonokat közvetlenül a (sablon) kódokba használván

en:  to place the icons anywhere you want.
hu:  hogy elhelyezd az ikonokat, ahová akarod.

en: Please use the shortcode
hu: Kérlek használd a shortcode-ot

en: Place via shortcode
hu: Elhelyezés shortcode által

en: %1$sNew:%2$s In the Premium Plugin you can also give custom icons the feature that when people click on it, they can call you, or send you an SMS. %3$sGo premium now%4$s or learn more.%5$s
hu: %1$sÚj:%2$s A Prémium Bővítményben azt a funkciót is adhatod az egyedi ikonoknak, hogy amikor az emberek rákattintanak, felhívhatnak, vagy küldhetnek neked SMS-t. %3$sVálj prémiumossá most%4$s vagy tudj meg többet.%5$s

en: Where do you want this icon to link to?
hu: Mihez akarod, hogy ez az ikon kapcsolódva legyen?

en: Visit me on OK:
hu: Látogass meg OK-n:

en: When clicked on, users will get directed to your OK page.
hu: Amikor rákattintanak, a felhasználók át lesznek irányítva az OK oldaladra.

en: When clicked on, users will get directed to your VK page.
hu: Amikor rákattintanak, a felhasználók át lesznek irányítva a VK oldaladra.

en: My Telegram username
hu: A Telegram felhasználónevem

en: Pre-filled message
hu: Előre kitöltött üzenet

en: You need to be logged in to Linkedin to be able to use it.
hu: Be kell legyél jelentkezve a Linkedin-be, ahhoz, hogy tudjad használni.

en: To find your Product or Company ID, you can use their ID lookup tool at
hu: Ahhoz, hogy megtaláld a Termék vagy a Cég ID-dat, használhatod az ő ID keresőjüket itt

en: Recommend my business or product on Linkedin:
hu: Ajánld a vállalatom vagy a termékem Linkedin-en:

en: Share my page on LinkedIn
hu: Oszd meg az oldalam Linkedin-en

en: Follow me on Linkedin:
hu: Kövess Linkedin-en:

en: Visit my Linkedin page at:
hu: Látogasd meg a Linkedin oldalam itt:

en: The LinkedIn icon should allow users to...
hu: A Linkedin ikon lehetőve kellene tegye a felhasználóknak, hogy...

en:  You find your ID in the link of your profile page, e.g. https://www.linkedin.com/profile/view?id=%1s8539887%2s&trk=nav_responsive_tab_profile_pic
hu:  Megtalálod az ID-d a profil oldalad linkjében, például https://www.linkedin.com/profile/view?id=%1s8539887%2s&trk=nav_responsive_tab_profile_pic

en:  The LinkedIn icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do %1s (see an example) %2s
hu:  A Linkedin ikon végre tud hajtani számos műveletet. Válaszd ki alább, hogy melyeket hajtsa végre. Ha több opciót kiválasztasz, a felhasználók ki tudják választani, hogy mit akarnak tenni %1s (nézz meg egy példát) %2s

en: When clicked on, users will get directed to your Instagram page.
hu: Amikor rákattintanak, a felhasználók át lesznek irányítva az Instagram oldaladra.

en: Pin my blog on Pinterest (+1)
hu: Pin-eld a blogomat Pinterest-en (+1)

en: Visit my Pinterest page at:
hu: Látogasd meg a Pinterest oldalam itt:

en: The Pinterest icon should allow users to...
hu: A Pinterest ikon lehetőve kellene tegye a felhasználóknak, hogy...

en:  The Pinterest icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do %1s (see an example) %2s
hu:  A Pinterest ikon végre tud hajtani számos műveletet. Válaszd ki alább, hogy melyeket hajtsa végre. Ha több opciót kiválasztasz, a felhasználók ki tudják választani, hogy mit akarnak tenni %1s (nézz meg egy példát) %2s

en: UserName:
hu: FelhasználóNév:

en: (allows people to subscribe to you directly, without leaving your blog)
hu: (engedélyezi az embereknek, hogy közvetlenül feliratkozzanak rád, anélkül, hogy elhagynák a blogodat)

en: Subscribe to me on Youtube
hu: Iratkozz fel rám Youtube-on

en: Visit my Youtube page at:
hu: Látogasd meg a Youtube oldalam itt:

en: The Youtube icon should allow users to...
hu: A Youtube ikon lehetőve kellene tegye a felhasználóknak, hogy...

en: The Youtube icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do %1s (see an example) %2s
hu: A Youtube ikon végre tud hajtani számos műveletet. Válaszd ki alább, hogy melyeket hajtsa végre. Ha több opciót kiválasztasz, a felhasználók ki tudják választani, hogy mit akarnak tenni %1s (nézz meg egy példát) %2s

en: Follow me on Twitter:
hu: Kövess Twitteren:

en: Visit me on Twitter:
hu: Látogass meg Twitter-en:

en: The Twitter icon should allow users to...
hu: A Twitter ikon lehetőve kellene tegye a felhasználóknak, hogy...

en: The Twitter icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do %1s (see an example) %2s
hu: A Twitter ikon végre tud hajtani számos műveletet. Válaszd ki alább, hogy melyeket hajtsa végre. Ha több opciót kiválasztasz, a felhasználók ki tudják választani, hogy mit akarnak tenni %1s (nézz meg egy példát) %2s

en: Like my blog on Facebook (+1)
hu: Lájkold a blogomat Facebook-on (+1)

en: Visit my Facebook page at:
hu: Látogasd meg a Facebook oldalam itt:

en: The Facebook icon should allow users to...
hu: A Facebook ikon lehetőve kellene tegye a felhasználóknak, hogy...

en: The Facebook icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do %1s (see an example) %2s
hu: A Facebook ikon végre tud hajtani számos műveletet. Válaszd ki alább, hogy melyeket hajtsa végre. Ha több opciót kiválasztasz, a felhasználók ki tudják választani, hogy mit akarnak tenni %1s (nézz meg egy példát) %2s

en: All data will be treated highly confidentially, see the %1s Privacy Policy %2s
hu: Az összes adat nagyfokú titoktartással lesz kezelve, lásd az %1s Adatvédelmi Irányelveket %2s

en: This will create your FREE account on follow.it, using above email.
hu: Ez létrehozza az INGYENES felhasználód follow.it-en, a fenti e-mailt használva.

en: Click here to benefit from all advantages >
hu: Kattints ide, hogy élvezd az összes előnyt >

en: of the emails
hu: az e-mailektől

en: Tailor the sender name & subject line
hu: Szabd meg a küldő nevét & a tárgy vonalát

en: when people subscribe or unsubscribe
hu: amikor az emberek feliratkoznak vagy leiratkoznak

en: Get alerts
hu: Kapj értesítéseket

en: by being listed in the follow.it directory
hu: azzal, hogy fel vagy tüntetve a follow.it könyvtárában

en: Get more traffic
hu: Szerezz több forgalmat

en: Automatically post on
hu: Automatikusan posztold

en: interesting statistics
hu: érdekes statisztikák

en: subscribers’ emails
hu: a feliratkozók e-mailjei

en: See your
hu: Lásd a

en: to your site
hu: a honlapodhoz

en: More people come back
hu: Több ember jön vissza

en: The service offers many (more) advantages:
hu: A szolgáltatás sok (-kal több) előnyt kínál:

en: (provider of the service)
hu: (a szolgáltatás biztosítója)

en: follow.it icon
hu: follow.it ikon

en: Email + Follow text
hu: E-mail + Kövesd a szöveget

en: Email icon
hu: E-mail ikon

en: For most blogs it’s
hu: A legtöbb blognak ez

en: When clicked on, users can subscribe via RSS
hu: Amikor rákattintanak, a felhasználók feliratkozhatnak RSS által

en: Save
hu: Mentés

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Custom
hu: Egyedi

en: Upload a custom icon if you have other accounts/websites you want to link to.
hu: Tölts fel egy egyedi ikont, ha van más fiókod/weboldalad, amihez hozzá akarsz kapcsolódni.

en: Get it now.
hu: Szerezd meg most.

en: Upload a custom icon if you have other accounts/websites you want to link to -
hu: Tölts fel egy egyedi ikont, ha van más fiókod/weboldalad, amihez hozzá akarsz kapcsolódni -

en: Premium Feature:
hu: Prémium Funkció:

en: Custom Icon
hu: Egyedi Ikon

en: Show this icon if you have a Weibo account.
hu: Jelenítsd meg ezt az ikont, ha van Weibo fiókod.

en: Show this icon if you have a WeChat account.
hu: Jelenítsd meg ezt az ikont, ha van WeChat fiókod.

en: Show this icon if you have an OK account.
hu: Jelenítsd meg ezt az ikont, ha van OK fiókod.

en: Show this icon if you have a VK account.
hu: Jelenítsd meg ezt az ikont, ha van VK fiókod.

en: Show this icon if you have a Telegram account.
hu: Jelenítsd meg ezt az ikont, ha van Telegram fiókod.

en: Show this icon if you want to allow users to share the page via WhatsApp.
hu: Jelenítsd meg ezt az ikont, ha meg akarod engedni a felhasználóknak, hogy megosszák az oldalt WhatsApp által.

en: Show this icon if you have an Instagram account.
hu: Jelenítsd meg ezt az ikont, ha van Instagram fiókod.

en: Show this icon if you have a Pinterest account (and you should set up one if you publish new pictures regularly – that can increase your traffic significantly).
hu: Jelenítsd meg ezt az ikont, ha van Pinterest fiókod (és fel kellene egyet állíts, ha gyakran posztolsz új képeket – ez jelentősen megnövelheti a forgalmad).

en:  No.1 network for business purposes. Use this icon if you’re a LinkedInner.
hu:  Az 1. számú hálózat vállalati célokra. Használd ezt az ikont, ha van LinkedIn-ed.

en: It depends:
hu: Attól függ:

en: If you have a Twitter-account then adding this icon is a no-brainer. However, similar as with Facebook, even if you don’t have one you should still show this icon so that Twitter-users can share your site.
hu: Ha van Twitter fiókod, nem is kérdés, hogy hozzáadd ezt az ikont. Viszont, hasonlóan a Facebook-hoz, még ha nincs is, akkor is meg kellene jelenítsd ezt az ikont, így a Twitter-felhasználók meg tudják osztani a honlapod.

en: Can have a strong promotional effect.
hu: Erős promóciós hatása lehet.

en: Facebook is the giant in the social media world, and even if you don’t have a Facebook account yourself you should display this icon, so that Facebook users can share your site on Facebook.
hu: A Facebook az óriás a közösségi média világában, és, még ha neked nincs is Facebook fiókod, akkor is jelenítsd meg ezt az ikont, hogy a Facebook felhasználók meg tudják osztani az oldalad Facebook-on.

en: Facebook is crucial, esp. for sharing.
hu: A Facebook elengedhetetlen, főleg a megosztáshoz.

en:  to make people follow you. Not offering an email subscription option means losing out on future traffic to your site.
hu:  ahhoz, hogy az emberek kövessenek. Nem kínálni egy e-mail feliratkozási lehetőséget egyenlő a jövőbeli forgalom veszítéséből a honlapodon.

en: much more effective than social media
hu: sokkal hatásosabb, mint a közösségi média

en: Everybody uses email – that’s why it’s
hu: Mindenki használ e-mailt – ezért ez

en: Remove credit link
hu: Távolítsd el a kredit linket

en: Email is the most effective tool to build up followership.
hu: Az e-mail a leghatásosabb eszköze annak, hogy felépíts egy követőtábort.

en: Email
hu: E-mail

en: Read more
hu: Tudj meg többet

en: here
hu: itt

en: RSS stands for Really Simply Syndication and is an easy way for people to read your content. You can learn more about it
hu: Az RSS a Nagyon Könnyű Szindikálásnak (Really Simply Syndication) felel meg, és egykönnyű módja annak, hogy az emberek olvassák a tartalmad. Megtudhatsz róla többet

en: RSS is still popular, esp. among the tech-savvy crowd.
hu: Az RSS még mindig népszerű, főleg a technológiai zseni tömeg körében.

en: Strongly recommended:
hu: Határozottan ajánlott:

en:  because people have different preferences, and more options mean that there’s something for everybody, increasing the chances that you get followed and/or shared.
hu:  mivel az embereknek különböző preferenciáik vannak, és a több opció azt jelenti, hogy van valami mindenki számára, növeli az esélyét annak, hogy követnek és/vagy megosztanak.

en: the more icons you offer the better
hu: minél több ikont kínálsz, annál jobb

en: In general,
hu: Általában,

en: Right Align
hu: Jobbra Irányítás

en: Centered
hu: Középre irányított

en: Left Align
hu: Balra Irányítás

en: Bold
hu: Vastag

en: Italic
hu: Dőlt

en: Oblique
hu: Ferde

en: Inherit
hu: Örököl

en: Normal
hu: Normális

en: Georgia
hu: Helvetica

en: Collapse area
hu: Terület összeomlasztása

en: Check it out.
hu: Nézd meg.

en: In the Premium Plugin you can choose to display the text on subscribe form in a font already present in your theme.
hu: A Prémium Bővítményben kiválaszthatod, hogy megjelenítsd a szöveget a feliratkozási űrlapon egy, a sablonodban már jelen lévő betűtípusban.

en: New:
hu: Új:

en: Button color:
hu: Gomb Színe:

en: Font size
hu: Betűtípus mérete

en: Subscribe button
hu: Feliratkozási gomb

en: Entry field
hu: Bejegyzésmező

en: Alignment:
hu: Irányítás:

en: Font size:
hu: Betűtípus mérete:

en: Font color:
hu: Betűtípus színe:

en: Font style:
hu: Betűtípus stílusa:

en: Font:
hu: Betűtípus:

en: Text:
hu: Szöveg:

en: Text above the entry field
hu: A bejegyzésmező feletti szöveg

en: Background color:
hu: Háttér színe:

en: Color
hu: Szín

en: pixels
hu: képpontok

en: Thickness
hu: Vastagság

en: Border?
hu: Keret?

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: No
hu: Nem

en: Yes
hu: Igen

en: Adjust size to space on the website?
hu: Beállítod a méretet a térhez a weboldalon?

en: Overall size & border
hu: Átfogó méret & keret

en: Define text & design (optional)
hu: Htározd meg a szöveget és a tervezést (fakultatív)

en: Get new posts by email:
hu: Kapj új bejegyzéseket e-mailben:

en: 3. Copy & paste HTML code:
hu: 3. Másold és illeszd be a HTML kódot:

en:  to place it into your codes
hu:  hogy elhelyezd a kódjaidban

en: Use the shortcode
hu: Használd a shortcode-ot

en:  and drag & drop it to the sidebar.
hu:  és húzd & engedd el az oldalsávba.

en: widget settings<
hu: widget beállítások<

en: You can place the form by different methods:
hu: Elhelyezheted az űrlapot különböző módokon:

en: Place it on your site
hu: Helyezd el a honlapodon

en: Preview:
hu: Előnézet:

en: To get access to the emails who subscribe, interesting statistics about your subscribers, alerts when people subscribe or unsubscribe and to tailor the sender name & the subject line of the emails, please %1s click here.%2s
hu: Ahhoz, hogy hozzáférésed legyen az e-mailekhez, akik feliratkoznak, érdekes statisztikákhoz a feliratkozóidról, értesítésekhez, amikor az emberek feliratkoznak vagy leiratkoznak és, hogy meg tudd szabni a küldő nevét & az e-mail tárgyát, kérlek %1s kattints ide.%2s

en: In addition to the email- and follow-icon you can also show a subscription form which maximizes chances that people subscribe to your site.
hu: Az e-mail- és követés-ikon mellett megjeleníthetsz egy feliratkozási űrlapot is, amely maximizálja annak az esélyét, hogy az emberek feliratkoznak a honlapodra.

en: Get it now
hu: Szerezd meg most

en: Premium Plugin
hu: Prémium Bővítmény

en: Get it now at 20% discount
hu: Szerezd meg most 20% kedvezménnyel

en: (bulk) copies of your posts & pages and delete them again.
hu: (tömeg) másolatok a bejegyzéseidről & oldalaidról, és töröld ki őket megint.

en: , the best plugin to make
hu: , a legjobb bővítmény ahhoz, hogy

en: Copy & Delete Posts
hu: Másold & Törölj ki Posztokat

en: We recently launched
hu: Nemrég elindítottunk

en: Ultimate Social Media Icons
hu: Alapvető Közösségi Média Ikonok

en: Ultimate Social Media Icons widgets
hu: Alapvető Közösségi Média Ikonok widget-ek

en: <span id="sfsi_twitter_desc_remaining_char">106</span> Characters Remaining
hu: <span id="sfsi_twitter_desc_remaining_char">106</span> Maradt Karakterek

en: This will be used as tweet-text (the link which get shared will be automatically the added at the end). If you don’t enter anything here the tweet text will be used which you defined globally under question 6 on the plugin’s settings page.
hu: Ez tweet-szövegként lesz használva (a link, ami meg lesz osztva automatikusan hozzá lesz adva a végén). Ha nem írsz be ide semmit, a tweet szövege lesz használva, amelyet globálisan meghatároztál a 6-os kérdés alatt a bővítmény beállítási oldalán.

en: This description will be used when this post is shared on Pinterest. Leave it blank to use the post title.
hu: Ez a leírás lesz használva, amikor ez a bejegyzés meg lesz osztva Pinterest-en. Hagyd üresen, hogy használd a bejegyzés címét.

en: <strong>Pinterest description </strong>(leave blank to use the post title)
hu: <strong>Pinterest leírás </strong>(hagyd üresen, hogy használd a bejegyzés címét)

en: <span id="sfsi_desc_remaining_char">297</span> Characters Remaining
hu: <span id="sfsi_desc_remaining_char">297</span> Maradt Karakterek

en: This description will be used when shared on Facebook, Linkedin, Twitter and WhatsApp (if you use ‘Twitter cards’). Leave it blank to use the post excerpt. [Developers: this is used by the open graph meta tag «og:description»]
hu: Ez a leírás lesz használva, amikor megosztódik Facebook-on, Linkedin-en, Twitter-en és WhatsApp-on (ha 'Twitter kártyákat' használsz). Hagyd üresen, hogy használd a bejegyzés részletét. [Fejlesztők: ezen nyitott meta címke által van használva «og:description»]

en: <strong>Description </strong>(leave blank to use the post exerpt)
hu: <strong>Leírás </strong>(hagyd üresen, hogy használd a bejegyzés részletét)

en: <span id="sfsi_title_remaining_char">95</span> Characters Remaining
hu: <span id="sfsi_title_remaining_char">95</span> Maradt Karakterek

en: This title will be used when shared on Facebook, Linkedin and WhatsApp. Leave it blank to use the post title. [Developers: this is used by the open graph meta tag «og:title»]
hu: Ez a cím lesz használva, amikor megosztódik Facebook-on, Linkedin-en és WhatsApp-on. Hagyd üresen, hogy a bejegyzés címét használd. [Fejlesztők: ezen nyitott meta címke által van használva «og:title»]

en: <strong>Title </strong>(leave blank to use the post title)
hu: <strong>Cím </strong>(lHagyd üresen, hogy használd a bejegyzés címét)

en: <strong>Picture </strong>(For social media sharing)
hu: <strong>Kép</strong>(Közösségi média megosztásért)

en: Ultimate Social Subscribe Form
hu: Alapvető Szociális Feliratkozás Űrlap

en: If you do not know how to do the upgrade, please ask your server team or hosting company to do it for you.
hu: Ha nem tudod, hogy hogyan végezd el a frissítést, kérlek, kérdezd meg a szerver csapatod vagy a gazdacéget, hogy végezzék el neked.

en:  We noticed you are running your site on a PHP version older than 5.4. Please upgrade to a more recent
                            version. This is not only important for running the Ultimate Social Media Plugin, but also for security
                            reasons in general.
hu:  Észrevettük, hogy egy 5.4-nél régebbi PHP-n futtatod a honlapod. Kérlek, frissíts egy újabb
                            verzióra. Ez nem csak az Alapvető Közösségi Média Plugin futtatásához fontos, hanem általános biztonsági
                            okokból is.

en: Check it out
hu: Nézd meg

en: , we found a fix for that:
hu: , találtunk arra megoldást:

en: have a look at our Premium Plugin
hu: vess egy pillantást a Prémium Bővítményünkre

en: If you don’t want to lose the Facebook share & like counts
hu: Ha nem akarod elveszíteni a Facebook megosztások & lájkok számlálóit

en: Recently switched to https?
hu: Nemrég váltottál https-re?

en: Access Denied
hu: Hozzáférés Megtagadva

note: Author of the plugin
en: UltimatelySocial
hu: AlapvetőKözösségi

note: Description of the plugin
en: Easy to use and 100% FREE social media plugin which adds social media icons to your website with tons of customization features!.
hu: Könnyen használható és 100% INGYENES közösségi média bővítmény, amely közösségi média ikonokat ad hozzáa weboldaladhoz, sok személyreszabható funkcióval!.

note: Plugin Name of the plugin
en: Social Media and Share Icons (Ultimate Social Media)
hu: Közösségi Média és Megosztási Ikonok (Alapvető Közösségi Média)

en: Now you will be redirected to the redirect url (which you entered during app creation) and find your access token at the end of this url(For example: http://your-website.com/#access_token=< your access token>)
hu: Most átirányítunk az átirányítási url-re (amelyet az alkalmazás létrehozása során adtál meg), és az url végén megtalálod a hozzáférési tokent. (Például: http://your-website.com/#access_token=< your access token>)
